Migros Limonata 1 L
5.90 TL

Akdeniz’in limon bahçelerinden toplanan sulu ve taze meyvelerin özenle işlenmesiyle üretilen Migros Limonata, size her an taze ve ev yapımı limonata içme imkânı sunuyor. Her mevsim rahatlıkla tüketebileceğiniz Migros Limonata, sıcak yaz günlerinin ve kış sofralarının vazgeçilmezi oluyor.

El değmeden işlenen ve 24 saat içinde şişelen Migros Limonata zararlı ve yapay tatlandırıcılar içermiyor ve günlük C vitamini ihtiyacınızı karşılamaya yardımcı oluyor. Doğal olarak tatlandırılan limonata, ferah ve iç açıcı lezzetini kaybetmiyor. Her zaman sağlıkla tüketebileceğiniz Migros Limonata, ev keyiflerinize ya da sokak gezilerinize eşlik ediyor.

İçindekiler
SU,BEYAZ TOZ ŞEKER,LİMON SUYU KONSANTRESİ(MEYVE ORANI MİN %10),EMÜLGATÖR(GUM ARABİC,AĞAÇ REÇİNESİNİN GLİSEROL ESTERLERİ),DOĞAL LİMON AROMA VERİCİSİ,KORUYUCULAR(POTASYUM SORBAT,SODYUM BENZOAT),ANTİOKSİDAN(ASKORBİK ASİT),RENKLENDİRİCİ(BAKIR KLOROFİL LUTEİN)

Net Miktar (g/ml)
1000

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Menşei
TÜRKİYE

İşletme Kayıt No
TR-01-K-000049

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
DOĞANAY GIDA TARIM VE HAYVANCILIK SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından FethiyeMarket.Com’a iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Miktar